Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

«Ära loobu võimalusest olla õnnelik!»

6217125, 6217124, 6212433
Aadress: Estonia pst 5-202


Edasi
Kontakt



Kontakt

Meie töötajad:

Tatjana Kasjan - Mištšuk:

6 217 125

(+372) 56 957 429
t.kasjan@ljunatours.ee

 

 

Anna Semjonova:

6 212 433
(+372) 56 277 503

anna@ljunatours.ee

 

 

 

 

Irina Maljarenko:

6 217 123

(+372) 58 982 962

 irina@ljunatours.ee

 

Ksenia Paškovski:

6 217 124

(+372) 56 896 515

ksenia@ljunatours.ee

 

 

Ljudmilla Kasjan:

Direktor
kasjan@ljunatours.ee

 

Natalja Baum:
Juhataja

6 217 027
(+372) 56 154 265
baum@ljunatours.ee

 

Kirjutage meile:   info@ljunatours.ee

Meie kontor asub: Tallinn, Estonia pst 5, 2 korrus, tuba 202

Bussipeatus "Estonia" 

Bussid № 9, 11, 14, 18, 20, 20A, 23, 40, 46, 48

 

 

Tööaeg: E - R 09:30 - 18:00

             L, P - suletud

Meie  rekvisiidid:
registreerimisnumber 10780849
KMKR EE100729524
konto nr. EE432200221017170993 Swedbank
konto nr. EE557700771003210359 LHV Pank
konto nr.  EE761700017002980001 Luminor Bank


 
 
© 2018 Ljuna Tours OÜ
All rights reserved
 
Telefon:(+372) 6 217 027, 6 217 123, 6 217 124, 6 212 433, 6 217 125
E-mail:info@ljunatours.ee
Estonia pst 5 - 202, Tallinn
10143, ESTONIA
Reg nr 10780849
KMKR EE100729524
Back to Top