«Ära loobu võimalusest olla õnnelik!»

6217125, 6217124, 6212433
Aadress: Estonia pst 5-202

Ekskursioonid

Tenerife - igavese kevade lummav saar

Tenerifet on nimetatud Euroopa viimaseks paradiisisaareks.
Põhjuseks vulkaanilise päritoluga saare üllatavalt mitmekesine ja ammendamatu loodus. Siin on lopsakat rohelust, tihedad metsad, kõrbed, kaljune liigendatud rannajoon ja kuldsed liivarannad.
Tenerifel on aastaringselt kevadiselt pehme ja soe - temperatuuri kõikumine suve ja talve vahel on siin väiksem kui kusagil mujal maailmas. Sellepärast nimetatakse Tenerifet ka Igavese Kevade saareks. Geograafiliselt jaguneb Tenerife niiskeks ja lopsakaks põhjaosaks ja kuumaks ning kuivaks lõunaosaks.
Tenerifet troonib Hispaania kõrgeim mäetipp Teide (3718 m), mis antiikaegade meresõitjatele kangastus Hesperydese kuldseid õunaaedu valvava hiigeldraakonina.

Tenerife on Kanaari saarestiku 7 saare hulgas suurim. Aastas külastab saart üle 3 miljoni turisti. Saarel on lai valik eritasemelisi hotelle, golfi- ja tenniseväljakud, palju erinevaid veespordivõimalusi, kärarikas ja aktiivne ööelu.
Lastele on paljudes randades ujuvad täispuhutud veeliumäed, nii Playa de las Americases kui Costa Adejes on veepark.

 EKSKURSIOONID

TEZ Tour pakub Tenerifel valiku ekskursioone ja lustisõite. Retkede eest saab maksta vaid sularahas ja eurodes. Ekskursioonide toimumispäevad ja hinnad võivad hooaja jooksul meist olenemata põhjustel muutuda. Täpne info on saadav Tez Tour'I esindajalt kohapeal!
Kirjeldatud ekskursioonid toimuvad kas vene või inglise keeles. Ekskursioonid, mis on eesti keeles, on välja toodud eraldi ning nende toimumise eelduseks on kohustuslik minimaalne osavõtjate arv.

 Eestikeelsed ekskursioonid:
Kui ekskursioonidele koguneb nõutav minimaalne arv osalejaid, toimuvad järgmised ekskursioonid eesti keeles. Nende kirjeldused ja hinnad leiate allpoolt.
Pühapäev - Päevane reis Teide rahvusparki
Kolmapäev - Päevane reis La Gomera saarele
Laupäev - Päevane reis Loro loodusparki
Võõrkeelsed ekskursioonid:
Loro park
laupäeviti
Ülemaailmselt tuntud Loro Park asub saare põhjaosas, linnas nimega Puerto de la Cruz. Selle pargi roheluses on loomaaed, akvaarium ja botaanikaaed. Külastajatel on võimalus nautida erinevaid etendusi: merilõvid, vaalad, delfiinid, papagoid.
HIND:
-koos lõunasöögiga - täiskasvanu 62€, laps 2-11a 37€
-lõunasöögita - täiskasvanu 50€, laps 2-11a 25€
Güimari püramiidid, Candelaria
laupäeviti
Mõistatuslikud püramiidid, mis on ehitatud juba kauges minevikus aborigeenide poolt. Need sarnanevad püramiididele Egiptuses, Mehhikos ja Peruus. Võimalus külastada basiilikat Candelarias, kus esimest korda ilmutas guanchidele nende püha Must Madonna.
HIND: täiskasvanu 60€, laps 2-11a 60€
Teide rahvuspark
pühapäeviti
Hispaania kõrgeim tipp - vulkaan Teide, 3718 m. Kraatri põhi on läbimõõduga 17 km, kuulsad kuumaastikud ning eriline taimestik ja loomastik teevad Teie viibimise siin unustamatuks. Hinna sees lõunasöök.
HIND: täiskasvanu 50€, laps 2-11a 25€
Ostureis Santa Cruz'i
esmaspäeviti
HIND: täiskasvanu 50€, laps 2-11a 50€
Tenerife saaretuur
teisipäeviti
Saarereis, mis annab teile väga hea ettekujutuse saare loodusest, arhitektuurist, traditsioonidest ja Tenerife elanikest.
HIND: täiskasvanu 50€, laps 2-11a 25€
La Laguna, Las Mercedes, Taganana
pühapäeviti
Endine saare pealinn La Laguna - vanad elumajad ja rohelusse uppuvad villad konkistadooride aegadest. Jalutuskäik loorberimetsas Las Mercedeses. Külastame saare ühte ilusamat kohta, väikest kaluriküla Tagananat.
HIND: täiskasvanu 90€, laps 2-11a 90€
Päev La Gomera saarel
kolmapäeviti
Veedate päeva Kanaari saarte ühel ilusamal saarel. Loorberimetsad - UNESCO kaitse alla kuuluv Garajonay Rahvuspark. Võimalus tutvuda kanaaride köögiga ja kuulata saareelanike vilekeelt.
HIND: täiskasvanu 60€, laps 2-11a 30€
Rüütliturniir
laupäeviti
On teil soov keerata aega tagasi? Viibida keskaegsel turniiril? Võtke vastu kutse Krahvilt ja Krahvinnalt ning külastage lossi nimega San Miguel, kus te võite viibida keskaegses õhkkonnas ja ümarlaua rüütlite maailmas.
HIND: täiskasvanu 53€, laps 2-11a 27€
Masca, Los Gigantes
kolmapäeviti
Väike, kuid väga omapärane külake, kuhu viib väga kitsas mägitee ning, kus on ainult mõned majad ja poekesed. Los Gigantes - ookeanist kõrguv 800-meetrine kaljusein.
HIND: täiskasvanu 60€, laps 2-11a 60€
Merereis katamaraaniga Royal Delfin
iga päev
Merereis katamaraanil ROYAL DELFIN. Reisi jooksul on Teil võimalus hinnata saare ilu ookeanilt, samuti tutvuda delfiinide ja vaalade eluga. Võimalus supelda Atlandi ookeani kristallselges vees. Merereisil pakutakse lõunat ja karastusjoogid on hinna sees.
HIND: täiskasvanu 50€, laps 2-11a 25€
Arona püramiidid
laupäeviti
Selle suurepärase õhtu jooksul on teil võimalus näha ja kogeda kirge ja tuld, mis leegitseb hispaanlaste hinges. Flamenco - värvikas tantsuetendus koos hispaaniapärase muusika ja lauluga. Võimalus nautida tantsijate professionaalset tantsutehnikat ning võrratuid kostüüme.
HIND: täiskasvanu 45€, laps 2-11a 23€

 


 
 
© 2018 Ljuna Tours OÜ
All rights reserved
 
Telefon:(+372) 6 217 027, 6 217 123, 6 217 124, 6 212 433, 6 217 125
E-mail:info@ljunatours.ee
Estonia pst 5 - 202, Tallinn
10143, ESTONIA
Reg nr 10780849
KMKR EE100729524
Back to Top