«Ära loobu võimalusest olla õnnelik!»

6217125, 6217124, 6212433
Aadress: Narva mnt 7A-501, Tallinn, Eesti


Edasi
Reisitingimused
Uudised
Teenustasu
Reisikindlustus
Liisi liising
Lühendid turismis
Valuutakursid
Lennuinfo
GDPR
Vaktsineerimine
OLULINE INFO SEOSES HETKE OLUKORRAGALühendid turismis

 

  • Toitlustamine

Reisipaketiga ostetud sööke nimetatakse toiduplaaniks. Toome allpool ära levinumad toiduplaanid. Hotelliti võib toiduplaanide konkreetne sisu erineda. Konkreetsed menüüd selguvad alles kohapeal ning nende sisu hotellid eelnevalt ei avalda. Samuti on erineva koguselise valikuga hotellide poolt pakutavad dieet- ja taimetoidu valikud.
RO (room only) - ilma söökideta. Kehtib tavaliselt apartementhotellides.
BB (Bed & Breakfast) - hommikusöök. Tavaliselt rootsi lauas. Hommikusöök on seda rikkalikum, mida kõrgema taseme hotelliga on tegu. Söögi juurde kuulub kohv, tee, vesi, tavaliselt ka mahl.
HB (Half Board) - poolpansion ehk hommiku- ja õhtusöök, tavaliselt rootsi lauas. Õhtusöögi juures on joogid tasulised.
HB+ (Half Board Plus) - hommiku- ja õhtusöök (rootsi laud) ning piiratud koguses tasuta kohalikku päritolu alkohoolseid ja karastusjooke nii hommiku- kui ka õhtusöögi juurde.
FB (Full Board) - täispansion ehk hommiku-, lõuna- ja õhtusöök (rootsi laud). Lõuna- ja õhtusöögi ajal on kõik joogid lisatasu eest.
FB+ (Full Board Plus) - hommiku-, lõuna- ja õhtusöök (rootsi laud), tasuta joogid (mõnes hotellis ka õlu ja vein) söögi kõrvale.
AI (All inclusive) - kõik hinnas: kolm toidukorda päevas, vahepalad, kohalikku päritolu alkohol ja karastusjoogid. Hotelli administratsioon määrab oma äranägemise järgi, millistes hotelli baarides saab tasuta alkohoolseid jooke. Enamikes hotellides tuleb kohvi, jäätise ja värskelt pressitud mahla eest lisatasu maksta. Hotell kehtestab kellaajad, mil kõik hinnas teenus kehtib, väljaspool seda aega on baarides joogid tasulised. Jooke serveeritakse eranditult ainult klaasides ning tihti tuleb ka purgijookide eest eraldi maksta. Täpse kirjelduse oma hotellis kehtiva kõik hinnas teenuse detailide kohta saate infotunnis.
UAI (Ultra All Inclusive)- vägagi kõik hinnas: kolm toidukorda päevas, suupisted einete vahel, nii kohalikud kui välismaised alkohoolsed joogid. Kallimad veinid ja margikonjakid võivad olla lisatasu eest. Hotelli administratsioon määrab oma äranägemise järgi, millistes hotelli baarides saab tasuta alkohoolseid jooke. Enamikes hotellides tuleb ka siin kohvi, jäätise ja värskelt pressitud mahla eest lisatasu maksta. Hotell kehtestab kellaajad, mil vägagi kõik hinnas teenus kehtib, väljaspool seda aega on baarides joogid tasulised. Jooke serveeritakse eranditult ainult klaasides ning tihti tuleb ka purgijookide eest eraldi maksta. Täpse kirjelduse oma hotellis kehtiva vägagi kõik hinnas teenuse detailide kohta saate infotunnis.

 


 
 
© 2018 Ljuna Tours OÜ
All rights reserved
 
Telefon:(+372) 6 217 027, 6 217 123, 6 217 124, 6 212 433, 6 217 125
E-mail:info@ljunatours.ee
Estonia pst 5 - 202, Tallinn
10143, ESTONIA
Reg nr 10780849
KMKR EE100729524
Back to Top