«Ära loobu võimalusest olla õnnelik!»


Edasi
Reisitingimused
Uudised
Teenustasu
Reisikindlustus
ESTO järelmaks
Liisi liising
Lühendid turismis
Valuutakursid
Lennuinfo
GDPR
Vaktsineerimine
OLULINE INFO SEOSES HETKE OLUKORRAGAOLULINE INFO SEOSES HETKE OLUKORRAGA

15.01.2021
Meil on hea meel teatada, et alustame kauaoodatud reise Egiptusesse ja Tenerifele.
Korrigeeritud lennukuupäevad:
Sharm el Sheikh, laupäeviti 13.02. - 24.04.2021
Hurghada, neljapäeviti 18.02. - 29.04.2021 ja laupäeviti 13.03. - 24.04.2021
Tenerife, reedeti 19.02. - 23.04.2021

Jätkuvalt kehtivad soodsad maksetingimused:
- broneerimisel tuleb tasuda osamakse summas 25 eurot kuni 12-aastase reisija kohta ning 45 eurot kõigi teiste reisijate kohta (iga reisija eest eraldi)
- 100% peab olema tasutud 14 päeva enne reisi algust.

Kõikidel väljumistele kehtib TASUTA Covid19 - kaitse st. hiljemalt 24h enne lendu saadud positiivse koroonatestitulemuse korral saab broneeringu tasuta tühistada, kuid eeldusel, et ettemakset kasutatakse tulevikus toimuva reisi tarbeks. Reisiraha tagastust ei toimu. Uue reisi saab valida süsteemis oleva hinnaga kuni 31.12.2021.
Reisijad peavad esitama lennule registreerimisel tõendi negatiivse PCR-testi kohta, millega tõendatakse, et reisival isikul ei ole koroonaviirust. Test peab olema tehtud mitte varem kui 72 tundi enne lennu väljumist. Lastel on PCR-test nõutav alates 6. eluaastast. Ilma inglisekeelse tõendita reisijat pardale ei lubata. Testi saab teha nt. SYNLAB, MEDICUM või CONFIDO tervisekeskuses, test on tasuline (hind orienteeruvalt 60 eur + inglisekeelse tõendi saab alla laadida testi.me telefonirakenduse kaudu tasuta).

Kõik reisijad, kes lendavad Tenerifele on kohustatud 48h enne lendu täitma tervise ankeedi ja saama QR koodi. Elektrooniline ankeet asusb aadressil: https://www.spth.gob.es/ Tenerifel on maski kandmine kohustuslik nii siseruumides kui ka õues (sh. hotelli territooriumil ja rannas).
Egiptusesse lendajatel on kohustuslik esitada piiril reisikindlustuspoliis. Egiptuse ametiasutustes ja teenindusasutustes ning ühistranspordis on kohustuslik kanda maski (kohustuse mittetäitmisel on kohene trahv 50 EGP).
NB! Eestisse tagasi tulles peavad kõik reisijad tegema PCR testi või jääma 10 päevaks eneseisolatsiooni.

10.12.2020

Tenerife väljumistele 18.12., 25.12. ja 02.01. kehtib Covid19 - kaitse st. hiljemalt 24h enne lendu saadud positiivse koroonatestitulemuse korral saab broneeringu tasuta tühistada, kuid eeldusel, et ettemakset kasutatakse tulevikus toimuva reisi tarbeks.
NB! Kõik reisijad (sõltumata vanusest, st. ka lapsed) peavad esitama tõendi negatiivse PCR-testi kohta, millega tõendatakse, et reisival isikul ei ole koroonaviirust. Test peab olema tehtud mitte varem kui 72 tundi enne lennu väljumist. Ilma inglisekeelse tõendita reisijat pardale ei lubata.
Kõik reisijad, kes lendavad Tenerifele on kohustatud 48 h enne lendu täitma tervise ankeedi ja saama QR koodi. Elektrooniline ankeet asusb aadressil: https://www.spth.gob.es/
Tenerifel on maski kandmine kohustuslik nii siseruumides kui ka õues (sh. hotelli territooriumil ja rannas).
Eestisse tagasi tulles peab jääma 10 päevaks eneseisolatsiooni. Isolatsioonikohustuse lühendamiseks võib lasta end koroonaviiruse suhtes lennujaamas testida.

18.11.2020

Meil on hea meel teatada, et aastalõpu pühadeperioodiks pakume kauaoodatud reise Tenerifele.
Jätkuvalt kehtivad soodsad maksetingimused:
- broneerimisel tuleb tasuda osamakse summas 25 eurot kuni 12-aastase reisija kohta ning 45 eurot kõigi teiste reisijate kohta (iga reisija eest eraldi)
- 100% peab olema tasutud 14 päeva enne reisi algust

Reisijad peavad esitama lennule registreermimisel tõendi negatiivse PCR-testi kohta, millega tõendatakse, et reisival isikul ei ole koroonaviirust. Test peab olema tehtud mitte varem kui 72 tundi enne lennu väljumist. Lastel on PCR-test nõutav alates 6. eluaastast. Ilma inglisekeelse tõendita reisijat pardale ei lubata. Testi saab teha nt. SYNLAB, MEDICUM või CONFIDO tervisekeskuses, test on tasuline (hind orienteeruvalt 75 eur + inglisekeelne tõend 10 eur).

06.11.2020

Teatame kurbusega, et Tenerife reisid on tühistatud kuni 15.12.20
ja Egiptuse reisid kuni 01.01.2021

Tühistatud reiside kliendid saavad:
- muuta reisi kuupäeva hilisemateks väljumisteks süsteemi hinnaga;

- soovi korral saavad kliendid jätta juba tasutud summa ettemaksena ootele tuleviku reisi tarbeks.

Edasiste lendude osas teeme info teatavaks esimesel võimalusel, seniks on allesjäänud Tenerife detsembri reiside ja Egiptuse jaanuarikuu reiside osamaksete tasumine lükatud 14 päeva enne reisi.

20.10.2020

Teatame kurbusega, et Egiptuse reisid on tühistatud kuni 15.11.2020
Tühistatud reiside kliendid saavad:
- muuta sihtkohta, valides süsteemis oleva hinnaga Küprose reisi. Juhime tähelepanu, et Küprose reisiks on vajalik teha eelnevalt koroonatest
- muuta Egiptuse reisi kuupäeva hilisemateks väljumiseks süsteemi hinnaga
- soovi korral saavad kliendid jätta juba tasutud summa ettemaksena ootele tuleviku reisi tarbeks.
Edasiste lendude osas teeme info teatavaks esimesel võimalusel, seniks on novembrikuu reiside osamaksete tasumine lükatud 14 päeva enne reisi.

02.10.2020

Kahjuks peame Teieni tooma veel tühistamisotsuseid.

Seoses Kreeka keerulise hooaja tulemusel hotellide varasema sulgemise, Hispaania kõrge haigestumise nakkuskordajaga ja kolmandate riikide lendude keelamisega Eesti Valituse poolt oleme sunnitud tühistama järgmised lennud:

KREETA 2020 kõik oktoobrikuu lennud
TENERIFE 2020/21 kõik oktoobrikuu lennud
EGIPTUS 2020/21 kõik oktoobrikuu lennud

Tühistatud reiside klientidele saame pakkuda:

TÜRGI, KREEKA - muuta reis ümber sama hinnaga 2021 aastasse tingimusel, et reisi kuupäev peab jääma samaks (+/- 3 päeva) ning broneeringu ükski detail ei muutu st. broneeringus peab olema sama reisijate hulk ja nimed, sama hotell ja ööde arv, sama toatüüp ja majutuse tüüp. Jälgima peab, et laste vanused jääks samasse hinnakategooriasse võrreldes 2020. Kui CHD muutub ADL või INF muutub CHD on uue reisi hind päringu alusel. Muudatuse tegemiseks palume võtta ühendust oma agendihalduriga.
Perioodist 04.04-31.10.2020 sama hinnaga SUVI 2021 reisile ümberbroneerimisel jäävad kehtima algse broneeringu tingimused.

EGIPTUS ja TENERIFE
Soovijad saavad muuta reisi hilisemateks kuupäevadeks süsteemi hinnaga. Edasiste lendude osas teeme info teatavaks esimesel võimalusel, seniks on novembrikuu reiside osamaksete tasumine lükatud 14 päeva enne reisi. Soovi korral saavad tühistatud reiside kliendid jätta juba tasutud summa ettemaksena ootele tuleviku reisi tarbeks.

01.10.2020

Peame kurbusega teatama, et täna 01.10.2020 muutis Eesti Vabariigi Valitsus 21.09.2020 kehtestud loa tellimuslendudele lennata kolmandatesse riikidesse. Tänasest tellimuslennud on lubatud ainult EL siseselt.

Seoses sellega on tühistatud kõik oktoobri Türgi lennud.

24.09.2020

Arvestades 21.09.2020 valitsuse otsuse muudatust lennupiirangute osas, mis lubab nüüd tšarteritel lennata ka kõrge haigestumisnäitajaga riikidesse,
avame taas lennud Heraklioni ja Antalyasse

Reisid toimuvad 2 korda nädalas:
HERAKLION
laupäeviti alates 03.10.2020, kolmapäeviti alates 07.10.2020

ANTALYA
laupäeviti alates 03.10.2020, kolmapäeviti alates 07.10.2020

Lende teenindab SmartLynx Estonia.Lennureisil on kohustuslik kanda maski.

Kreeta reiside toimumise tingimused:
Kõik Kreekasse reisijad peavad hiljemalt 48 tundi enne saabumist täitma Passenger Locator Form https://travel.gov.gr/#/. Koos reisivad perekonnad peavad täitma ühe vormi pere kohta. Lennujaamas toimub reisijate pisteline testimine, mille aluseks on registreerimisvormi täitjale saadetav QR-kood. Kood saadetakse e-posti teel riiki saabumise päeva keskööl kell 00.00. Riigisisesed piirangud: maski kandmine on kohustuslik kõikjal ühistranspordis ja siseruumides, lokaalsetes koldepiirkondades kõikjal avalikus ruumis (nii sees kui ka väljas). Hotelli territooriumil ega hotellile kuuluval rannaalal ei ole maski kandmine kohustuslik, kuid hotell võib maskikandmise kohta teha oma reegleid. Avalikes randades on maski kandmine kohustuslik.

Türgi reiside toimumise tingimused:
Türgi puhul ei ole enne lendu vaja täita riiklikku vormi reisiloa saamiseks (v.a halli passiga reisijad, peavad ikka viisa ostma viisalehelt https://www.evisa.gov.tr/en/ ). Kohapeal kehtivad riigisisesed piirangud: Türki sisenemisel palutakse täita terviseankeet kõik riiki saabujad peavad läbima tervisekontrolli (kehatemperatuuri mõõtmine), vajadusel suunatakse reisija tegema tasuta koroonatesti, positiivse vastuse korral suunatakse karantiini või haiglasse ravile. Kõikides avalikes kohtades, sh tänaval ja kauplustes ning ühiskondlikus transpordis ja teistes sõidukites on maski kandmine kohustuslik. Hotelli territooriumil ega hotellile kuuluval rannaalal ei ole maski kandmine kohustuslik, kuid hotell võib maskikandmise kohta teha oma reegleid. Avalikes randades on maski kandmine kohustuslik.

Kuna Kreekas ja Türgis on haigestumuse näitaja üle 16, siis tagasi tulles peab jääma eneseisolatsiooni. Isolatsioonikohustuse lühendamiseks võib lasta end koroonaviiruse suhtes lennujaamas testida. Testi tulemuse teadasaamiseni peab inimene viibima täielikus eneseisolatsioonis. Negatiivsetest tulemustest teavitatakse testijat tekstisõnumi teel, positiivsete osas helistatakse, tulemus on nähtav ka terviseinfosüsteemis digilugu.ee ID-kaardiga sisenedes. Negatiivse testitulemuse korral tuleb seitse esimest päeva olla piiratud eneseisolatsioonis ehk käia tohib küll tööl ja näiteks poes, kuid vältida tuleb mittevajalikke kontakte. Ka tööl viibides tuleks teistega distantsi hoida.

Mitte varem kui 7 päeva pärast esimese testi tulemuse saamist tuleb teha teine test ning kui ka see on negatiivne, saab jätkata tavapärast elu. See tähendab, et inimesele ei rakendu pärast kahte negatiivset testi 14-päevane eneseisolatsioon, mis kehtib kõigile neile riskiriikidest tulijatele, kes testi ei tee. Teise testi aja kokkuleppimiseks helistatakse avaliku testimise kõnekeskusest testijale. Lastele kuni 18 eluaastat kehtib 14-päevane eneseisolatsiooni kohustus, lennujaamas tehtav test isolatsiooni perioodi ei lühenda.

Palume meile teavitada klientidest, kes soovivad eelpool toodud tingimustel lennata ning valida vastavalt uuele lennuplaanile väljalennuks sobiv kuupäev. Valitud kuupäev peaks olema võimalikult lähedal algsele kuupäevale, et hotellimajutuse hind jääks samasse hinnaklassi. Kui broneeringu algne kuupäev langeb kokku toimuva lennu kuupäevaga, siis seda muuta ei saa. Kuna lennuplaani on jäänud vaid 2 lendu nädalas, siis on võimalik lennata kolmapäeviti 7, 10, 14 ööd ja laupäeviti 7, 11, 14 ööd reise - seega juhul kui tellitud on muu ööde arvuga reis, peame vaatama, mis võimalused on reisi perioodi muuta ning milliseks kujuneb hind. Broneeringuid, mis on juba avalduse alusel annulleeritud või muudetud sama hinnaga 2021 aastasse, ei ole võimalik sama hinnaga 2020 aastasse taastada.

NB! Palume saata 03.10.2020; 07.10.2020 väljuvate reiside klientide otsused hiljemalt 25.09.2020.

Uusi broneeringuid enne vanade broneeringute läbitöötlust me vastu ei võta.

15.09.2020


Teatame, et Küpros kehtestab alates 18.09.2020 Eestist saabuvatele reisijatele nõude esitada riiki saabumisel tõend negatiivse PCR-testi kohta, millega tõendatakse, et reisival isikul ei ole koroonaviirust. Test peab olema tehtud mitte varem kui 72 tundi enne lennu väljumist. Lastel on PCR-test nõutav alates 12. eluaastast. Ilma inglisekeelse tõendita reisijat pardale ei lubata.

Testi saab teha, nt. SYNLAB või MEDICUM tervisekeskuses, test on tasuline. Medicum - test 75 eur, tõend 10 eur; Synlab - test 78 eur, tõend 13 eur. Testi vastuse ooteaeg on ca 24 t.
SYNLAB testile registreerimine telefon teel 17123 (E-R 8-18) või ONLINE
MEDICUM testile registreerimine telefoni teel +372 6050601

Lisaks PCR-testile on kõikidel Küprosele reisijatel kohustus täita 24 h enne väljalendu elektrooniline ankeet „CYPRUS FLIGHT PASS", mis asub aadressil https://cyprusflightpass.gov.cy/ Ankeet tuleb täita iga reisija kohta eraldi, alla 18 aastased lapsed lisatakse ühe vanema ankeeti. Ankeeti mitte täitnud reisijaid lennule ei lubata.

Juhul, kui klient ei soovi sellistel tingimustel lennata on tal võimalus jätta ettemaks deposiidiks, kehtivusega kuni 2 aastat.

Infoks klientidele, kes soovivad reisida:
Kuna nõue on, et saabumisel Küprosele tohib tõend olla vaid 72 h vanune ning Medicumis ei ole laupäeviti võimalik tõendit väljastada tuleb teha testimine Medicumis just neljapäeval, et reisija saaks inglisekeelse tõendi kätte reedel. Alates järgmisest nädalast on meil kokkulepe Tallinna Lasnamäe Medicumiga, et meie kliendid saavad helistada tel. 6050601 ning registreeruda testimisele just neljapäevaks. Selleks palume Tallinna Medicumis testile soovijate nimed ja isikukoodi saata meile esmaspäeva õhtuks, et me saaks teisipäeva hommiku andmed saatekirja vormistamiseks edasi saata.

Synlabis testi tehes saab tõendi nende e-portaalist minu.synlab.ee ise välja printida ka laupäeval, juhul kui test oli tehtud hiljemalt reedel.

 

 

02.09.2020

Kreeka ja Türgi reisid on tühistatud kuni 30.09.20 (k.a).
Tühistatud reiside klientidele saame pakkuda:

- muuta reis süsteemi hinnaga 2020 hooaja hilisemaks kuupäevaks
- muuta reisi sihtkohta süsteemi hinnaga 2020 hooaega
- muuta reis ümber sama hinnaga 2021 aastasse tingimusel, et reisi kuupäev peab jääma samaks (+/- 3 päeva) ning broneeringu ükski detail ei muutu st. broneeringus peab olema sama reisijate hulk ja nimed, sama hotell ja ööde arv, sama toatüüp ja majutuse tüüp. Jälgima peab, et laste vanused jääks samasse hinnakategooriasse võrreldes 2020. Kui CHD muutub ADL või INF muutub CHD on uue reisi hind päringu alusel.
- soovi korral saavad tühistatud reiside kliendid jätta juba tasutud summa ettemaksena ootele tuleviku reisi tarbeks.

Perioodist 04.04-30.09.2020 sama hinnaga SUVI 2021 reisile ümberbroneerimisel jäävad kehtima algse broneeringu tingimused.

Edasiste lendude osas teeme info teatavaks esimesel võimalusel, seniks on Türgi ja Kreeka oktoobrikuu reiside osamaksete tasumine pikendatud kuni 15.09.


17.08.2020

Kreeka reisid on tühistatud kuni 31.08. (k.a) ja Türgi reisid on tühistatud kuni 15.09.20 (k.a).
Tühistatud reiside saame pakkuda:
- muuta reis süsteemi hinnaga 2020 hooaja hilisemaks kuupäevaks
- muuta reisi sihtkohta süsteemi hinnaga 2020 hooaega
- muuta reis ümber sama hinnaga 2021 aastasse tingimusel, et reisi kuupäev peab jääma samaks (+/- 3 päeva) ning broneeringu ükski detail ei muutu st. broneeringus peab olema sama reisijate hulk ja nimed, sama hotell ja ööde arv, sama toatüüp ja majutuse tüüp. Jälgima peab, et laste vanused jääks samasse hinnakategooriasse võrreldes 2020. Kui CHD muutub ADL või INF muutub CHD on uue reisi hind päringu alusel. Muudatuse tegemiseks palume võtta ühendust oma agendihalduriga.
- soovi korral saavad tühistatud reiside kliendid jätta juba tasutud summa ettemaksena ootele tuleviku reisi tarbeks.
Perioodist 04.04-15.09.2020 sama hinnaga SUVI 2021 reisile ümberbroneerimisel jäävad kehtima algse broneeringu tingimused.
Edasiste lendude osas teeme info teatavaks esimesel võimalusel, seniks on Türgi, Küprose ja Portugali septembrikuu reiside osamaksete tasumine pikendatud kuni 01.09. ja Kreeka ja Gruusia - kuni 25.08.

29.06.2020

Peame kahetsusega teatama, et Türgi reisid on tühistatud kuni 31.07.20 (k.a).

Tühistatud reiside klientidele saame pakkuda:
- muuta reis süsteemi hinnaga 2020 hooaja hilisemaks kuupäevaks;
- muuta reisi sihtkohta süsteemi hinnaga 2020 hooaega (nt. Kreeta/Bulgaaria, Gruusia, Portugal vastu)
- muuta reis ümber sama hinnaga 2021 aastasse tingimusel, et reisi kuupäev peab jääma samaks (+/- 3 päeva) ning broneeringu ükski detail ei muutu st. broneeringus peab olema sama reisijate hulk ja nimed, sama hotell ja ööde arv, sama toatüüp ja majutuse tüüp. Jälgima peab, et laste vanused jääks samasse hinnakategooriasse võrreldes 2020. Kui CHD muutub ADL või INF muutub CHD on uue reisi hind päringu alusel. Muudatuse peab ära tegema enne algse broneeringu väljumise kuupäeva; 2021 aasta broneering tuleb süsteemis ise vormistada, kommentaari kirjutage eelmise broneeringu number ja hind, mis kehtis 2020.

Soovi korral saavad tühistatud reiside kliendid jätta juba tasutud summa ettemaksena ootele tuleviku reisi tarbeks.

Perioodist 04.04-31.07.2020 sama hinnaga SUVI 2021 reisile ümberbroneerimisel jäävad kehtima algse broneeringu tingimused. Seoses sellega anname teada, et SUVI 2020 varajase tellija 2. etapil s.o 31.12.19-31.03.20 (v.a TOUREST 2020) broneeritud Türgi, Kreeka ja Bulgaaria algsete reiside ümberbroneerimisel SUVI 2021 reisidele on 20% makse tähtaeg 31.10.2020.

Türgi al. 16.07.2020 lendude osas teeme info teatavaks esimesel võimalusel, seniks on nende reiside osamaksete tasumine peatatud.

04.06.2020

Alustame SUVI 2020 lendamist juulis!
Plaanis on lennud optimeeritud graafiku alusel Kreekasse ja Bulgaariasse.

Kreeka:
KREETA – kõik lennud toimuvad algse graafiku alusel alates 01.07.2020.
RHODOS – juuli ja augusti lennud on tühistatud, alustame lendamist septembris al. 03.09.2020.

Bulgaaria:
VARNA
- reedeti alates 03.07.2020
- pühapäeviti alates 05.07.2020
- tühistame esmaspäevased ja neljapäevased lennud.
BURGAS
- teisipäeviti alates 07.07.2020
- pühapäeviti 05.07.2020
- tühistame reedesed lennud.

Türgi juulikuu lendude osas teeme info teatavaks orienteeruvalt 15.06.2020, seniks on juulikuu Türgi reiside osamaksete tasumine peatatud.

Seoses optimeerimisega pakume ärajäänud lendude klientidele:
BULGAARIA

- Kõik soovijad saavad muuta oma reisi allesjäänud juulikuu reisidele (hind päringu alusel, võimalusel säilitameemasoleva hinna) või august-september vastavalt süsteemis olevale hinnale.
- 2021 sama hinnaga - päringu alusel.

KREEKA
Rhodos
- 2020 aasta hooaeg uus valik omal soovil süsteemis oleva hinnaga
- 2021 sama hinnaga - päringu alusel

Perioodist 04.04-31.07.2020 sama hinnaga SUVI 2021 reisile ümberbroneerimisel jäävad kehtima algse broneeringu tingimused. Seoses sellega anname teada, et SUVI 2020 varajase tellija 2. etapil s.o 31.12.19-31.03.20 (v.a TOUREST 2020) broneeritud Türgi, Kreeka ja Bulgaaria algsete reiside ümberbroneerimisel SUVI 2021 reisidele on 20% makse tähtaeg 31.10.2020.

SUVI 2020 varajase tellija 2.etapi 20% sissemakse 2020 aastal väljuvatele reisidele oli 31.05.2020. 

Terviseameti andmetel Kreeka ja Bulgaaria kuuluvad praegu madala haigestumise määraga riikide hulka. Haiguste Ennetamise ja Tõrje Euroopa Keskuse (ECDC) andmetel seisuga 03.06.2020 on Kreekas 14 päeva kumulatiivne haigestumus 1,63 juhtu 100 000 elaniku kohta ja Bulgaarias vastavalt 2 juhtu 100 000 elaniku kohta. Link on soovi korral leitav: https://qap.ecdc.europa.eu/public/extensions/COVID-19/COVID-19.html.
Kuna eriolukord on lõppenud, liikumispiirangud ülalpool mainitud maadega on maha võetud, ei ole enam tegemist vääramatu jõuga, kehtivate reiside tühistamine on vastavalt müügitingimustele. Juhime tähelepanu, et kehtivate reiside ühest hooajast teise broneerimine ilma algse broneeringu tühistamiseta ei ole võimalik.

19.05.2020

Kõik TÜRGI, KREEKA ja BULGAARIA reisijad, kelle reis on meie poolt tühistatud saavad teha muudatuse sama hinnaga 2021 reisile - tingimusel, et reisi kuupäev peab jääma samaks (+/- 3 päeva) ning broneeringu ükski detail ei muutu st. broneeringus peab olema sama reisijate hulk ja nimed, sama hotell ja ööde arv, sama toatüüp ja majutuse tüüp. Jälgima peab, et laste vanused jääks samasse hinnakategooriasse võrreldes 2020. Kui CHD muutub ADL või INF muutub CHD on uue reisi hind päringu alusel.

BRONEERINGUTE MUUTMISKORD
- Valiku SUVI 2020 reisi ümber tõstmiseks sama hinnaga SUVI 2021 aastasse saab teha enne algse broneeringu väljumise kuupäeva või kui on juba jäetud raha deposiiti siis kuni 31.05.2020.
- Perioodist 04.04-30.06.2020 sama hinnaga SUVI 2021 reisile ümberbroneerimisel jäävad kehtima algse broneeringu tingimused. Seoses sellega anname teada, et SUVI 2020varajase tellija 2. etapil s.o 31.12.19-31.03.20 (v.a TOUREST 2020) broneeritud Türgi, Kreeka ja Bulgaaria algsete reiside ümberbroneerimisel SUVI 2021 reisidele on 20% makse tähtaeg 31.10.2020.
- SUVI 2020 varajase tellija 2.etapi 20% sissemakse 2020 aastal väljuvatele reisidele on 31.05.2020.
- Soovi korral saavad tühistatud reiside kliendid jätta juba tasutud summa ettemaksena ootele tuleviku reisi tarbeks.

24.04.2020

Arvestades eriolukorda Eestis ja teistes sihtkohtades, teatame kurbusega, et tühistame kõik reisid kuni 31.05.2020.

Kõik TÜRGI, KREEKA, BULGAARIA, EGIPTUSE reisijad, kelle reis on tühistatud, kui ka 01.06-30.06.reisijad saavad teha muudatuse sama hinnaga 2021 reisile - tingimusel, et reisi kuupäev peab jääma samaks (+/- 3 päeva) ning broneeringu ükski detail ei muutu st. broneeringus peab olema sama reisijate hulk ja nimed, sama hotell ja ööde arv, sama toatüüp ja majutuse tüüp. Jälgima peab, et laste vanused jääks samasse hinnakategooriasse võrreldes 2020. Kui CHD muutub ADL või INF muutub CHD on uue reisi hind päringu alusel.

BRONEERINGUTE MUUTMISKORD

- Valiku TALV 2020 reisi ümber tõstmiseks sama hinnaga TALV 2021 aastasse peab tegema hiljemalt 30.04.2020.

- Valiku SUVI 2020 reisi ümber tõstmiseks sama hinnaga SUVI 2021 aastasse saab teha enne algse broneeringu väljumise kuupäeva või kui on jäetud deposiiti raha siis kuni 31.05.2020.

- Juuni broneeringute muudatused peavad olema tehtud hiljemalt 31.05.2020.

- Perioodist 04.04-30.06.2020 sama hinnaga SUVI 2021 reisile ümberbroneerimisel jäävad kehtima algse broneeringu tingimused. Seoses sellega anname teada, et SUVI 2020 varajase tellija 2. etapil s.o 31.12.19-31.03.20 broneeritud Türgi, Kreeka ja Bulgaaria algsete reiside ümberbroneerimisel SUVI 2021 reisidele on 20% makse tähtaeg 31.10.2020.

- SUVI 2020 varajase tellija 2.etapi 20% sissemakse 2020 aastal väljuvatele reisidele muudame hilisemaks - 31.05.2020. (NB! Kindlasti tuleb jälgida reisi väljumise kuupäeva, uus reegel on kehtiv vaid siis kui 31.05.2020-ks on reisini jäänud 28 ja rohkem päeva.)

- Samuti säilib võimalus kõigil 14.03.-30.06.2020 reisijatele, kes on kindlad, et sellel hooajal ei soovi või ei saa reisida ning konkreetset reisi veel valida ei soovi, jätta ettemaks ootele järgmiste hooaegade broneeringutele - TALV 2020/21 või SUVI 2021.

Täpsustame, et mittetühistatud reiside klientidel on võimalus algne broneering tühistada ja ettemaks ootele jätta vaid eeldusel, et tulevikus valitakse uus reis. Juhul kui uut reisi ei valita jääb ettemaks algse broneeringu tühistamise tasuks.

16.04.2020

Lisalennud Antalyasse 01.10., 08.10. ja 15.10.2020.

Lende teostab Smartlynx Airlines, esialgne lennuplaan on järgmine:
MYX537 TLL-AYT 06.00 -09.45
MYX538 AYT-TLL 10.45-14.30

Kõik reisijad, kellel oli broneeritud reis Türki perioodiks 04.04 - 15.05.2020 saavad teha muudatuse sama hinnaga 15.10 lennule ning kellel oli broneeritud reis 16.05 - 31.05.2020 saavad teha muudatuse reisidele, mis väljuvad 01.10 - 15.10.2020 - tingimusel, et broneeringu ükski detail ei muutu st. broneeringus peab olema sama reisijate hulk ja nimed, sama ööde arv, sama toatüüp ja majutuse tüüp. Jälgima peab, et laste vanused jääks samasse hinnakategooriasse võrreldes algse broneeringuga. Kui CHD muutub ADL või INF muutub CHD on uue reisi hind päringu alusel. 

15.04.2020

Nüüd on avatud võimalus muuta ka Kreeka reiside väljumine järgmisesse aastasse.
Kõik reisijad (v.a GRECOTEL broneeringud), kellel oli broneeritud reis Kreekasse perioodiks aprill/mai 2020 saavad teha muudatuse sama hinnaga 2021 reisile - tingimusel, et reisi kuupäev peab jääma samaks (+/- 3 päeva) ning broneeringu ükski detail ei muutu st. broneeringus peab olema sama reisijate hulk ja nimed, sama ööde arv, sama toatüüp ja majutuse tüüp. Jälgima peab, et laste vanused jääks samasse hinnakategooriasse võrreldes 2020. Kui CHD muutub ADL või INF muutub CHD on uue reisi hind päringu alusel.

NB! Reisipakettide ümberbroneerimine majutusega GRECOTEL hotellides on vaid päringu alusel.

Kreeta, Heraklion
28.04. - 30.06.21 kolmapäeviti
24.04. - 26.06.21 laupäeviti

Rhodos
26.04. - 28.06.21 esmaspäeviti

Peloponnesose poolsaar
20.05. - 10.06.21 neljapäeviti

Perioodist aprill/mai sama hinnaga 2021 reisile ümberbroneerimisel jäävad kehtima algse broneeringu tingimused. Seoses sellega anname teada, et SUVI 2020 varajase tellija 2. etapil s.o 31.12.19-31.03.20 broneeritud Kreeka algsete reiside ümberbroneerimisel SUVI 2021 reisidele on 20% makse tähtaeg 31.10.2020.

14.04.2020

Türgi 03.04-01.06.2021 reiside müük on avatud.

Kõik reisijad, kellel oli broneeritud reis Türki perioodiks 03.04-01.06.2020 saavad teha muudatuse sama hinnaga 2021 reisile - tingimusel, et reisi kuupäev peab jääma samaks (+/- 3 päeva) ning broneeringu ükski detail ei muutu st. broneeringus peab olema sama reisijate hulk ja nimed, sama ööde arv, sama toatüüp ja majutuse tüüp. Jälgima peab, et laste vanused jääks samasse hinnakategooriasse võrreldes 2020. Kui CHD muutub ADL või INF muutub CHD on uue reisi hind päringu alusel.

NB! Pakume samasugust muudatust ka EGIPTUSE reiside puhul st. 2020 märts - aprill kehtinud broneeringud saab tõsta aastasse 2021. Uue reisi kuupäev võib olla +/-3 päeva nihkes algkuupäevast aga broneeringu ükski detail nagu Türgigi puhul ei tohi muutuda.

Juhime tähelepanu, et 2021 aasta koolivaheaja Türgi väljumistele s.o 15.04, 17.04, 18.04, 20.04.21 on lubatud sama hinnaga ümber broneerida vaid 16.04, 18.04, 19.04, 20.04.20 reiside klientidel. Perioodist 04.04-01.06.2020 sama hinnaga 2021 reisile ümberbroneerimisel jäävad kehtima algse broneeringu tingimused. Seoses sellega anname teada, et SUVI 2020 varajase tellija 2. etapil s.o 31.12.19-31.03.20 broneeritud Türgi algsete reiside ümberbroneerimisel SUVI 2021 reisidele on 20% makse tähtaeg 31.10.2020.

02.04.2020

Soodushindadega talvereiside müük hooajaks 2020/21 on avatud. Nüüd on hea võimalus pakkuda perioodil 14.03.-01.05 tühistatud reiside klientidele broneeringu ümbertegemiseks parimaid lahendusi.

TENERIFE 09.10.20-05.05.21, hinnad al. 493 €
SHARM EL SHEIKH 19.10.20-26.04.21 hinnad al. 347 €
HURGHADA 22.10.20-01.05.21 hinnad al. 399 €

Hetkel on süsteemis vaid osa pakutavatest hotellidest aga iga päevaga lisame hotelle juurde. Samuti ei ole hetkel süsteemis pakkumisi jõuludeks ja aastavahetuseks, need perioodid tulevad müüki pisut hiljem. Hinnad TEZ Tour online reisiotsingus on juba soodustusega ja kehtivad kuni antud hinnaga pakkumisi jätkub.

Maksetingimused:
4.1. Klient kohustub tasuma reisi hinna tervikuna ühe maksena või osamaksetena. Osamaksetega tasumisel tagab Klient osamaksete laekumise Reisikorraldajale järgnevalt:
4.1.1. kui reisini on jäänud rohkem kui 30 kalendripäeva, tuleb tasuda vähemalt osamakse summas 25 eurot kuni 12-aastase reisija kohta ning 45 eurot kõigi teiste reisijate kohta (iga reisija eest eraldi);
4.1.2. kui reisini on jäänud 30-24 kalendripäeva, on tasutud vähemalt 40% reisi maksumusest;
4.1.3. kui reisini on jäänud 23-17 kalendripäeva, on tasutud vähemalt 60% reisi maksumusest;
4.1.4. kui reisini on jäänud 16 või vähem kalendripäeva, on tasutud 100% reisi maksumusest.

Tühistamistingimused:
5.3. Kliendil on õigus oma broneering tühistada või reisilepingust taganeda. Sellisel juhul kohustub Klient maksma Reisikorraldajale hüvitist:
5.3.1. broneeringu tühistamisel või reisilepingust taganemisel rohkem kui 30 päeva enne reisi - bürookulud summas 25 eurot kuni 12-aastase reisija kohta ning 45 eurot kõigi teiste reisijate kohta (iga reisija eest eraldi);
5.3.2. broneeringu tühistamisel või reisilepingust taganemisel 30-24 päeva enne reisi - 40 % reisi maksumusest;
5.3.3. broneeringu tühistamisel või reisilepingust taganemisel 23-17 päeva enne reisi - 60 % reisi maksumusest;
5.3.4. broneeringu tühistamisel või reisilepingust taganemisel 16 päeva või vähem enne reisi - 100% reisi maksumusest.

Muutmistingimused:
5.6. Kui Klient soovib broneeringut muuta ning broneeringu muutmine on Reisikorraldaja hinnangul võimalik varasemat broneeringut tühistamata, hüvitab Klient Reisikorraldajale sellega seotud bürookulud summas 25 eurot kuni 12-aastase reisija kohta ning 45 eurot kõigi teiste reisijate kohta (iga reisija eest eraldi).
Selguse huvides täpsustame:
- Muudatused on võimalikud vaid sama broneeringu raames. Sihtkoha muudatust loetakse broneeringu tühistamiseks.
- Ühe nime muudatus - 45 eur, paketi hind jääb samaks kui majutustüüp jääb samaks.
- Toatüübi muudatuse, toitlustuse muudatuse, reisijate lisamise/vähendamise korral arvestatakse paketi hind ümber muudatuse tegemise hetkel süsteemis oleva hinnaga, lisandub muutmise tasu vastavalt reisilepingu punktile 5.6.
- Reisijate vähendamisel tuleb lisaks süsteemis kehtivale hinnale tasuda ka tühistatavate reisijate eest tühistamise tasu vastavalt tühistamistingimustele.
- Hotelli ja/või kuupäevade muudatust on võimalik teha kuni 17 päeva enne reisi vastavalt muudatuse tegemise hetkel süsteemis oleva hinnaga, lisandub muutmise tasu vastavalt reisilepingu punktile 5.6.
- Juhul kui reisini on jäänud 16 või vähem päeva on hotelli ja/või kuupäevade muudatus võrdne tühistamisega, millega kaasneb tühistamise tasu 100% reisipaketi kogumaksumusest

25.03.2020

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Teeme vahekokkuvõtte, millised pakkumised meil täna kehtivad ja mis lisaks:

- UUS VÕIMALUS! Pakume võimalust kõigile, 14.03.-30.06 reisijatele, kes on kindlad, et sellel hooajal ei soovi/ ei saa reisida, jätta ettemaks ootele järgmiste hooaegade broneeringutele - TALV 2020/21 või SUVI 2021.

- kõik reisid perioodil 14.03.-01.05.20 on tühistatud ning kõikidel tühistatud reiside klientidel on võimalus valida uue reisi süsteemis olevate hindadega 2020 reisidele või jääda ootele 2020/21 talvehooaja avamiseni. Suvi 2020 reisi valikut ootame kuni 01.05.2020, Talv 2020/21 valik tuleks teha kuni 31.08.2020

- SUVI 2020 varajase tellija 2.etapi 20% sissemakse tähtaeg on muudetud hilisemaks - 30.04 (NB! Kindlasti tuleb jälgida reisi väljumise kuupäeva, uus reegel on kehtiv vaid siis kui 30.04-ks on reisini jäänud 28 ja rohkem päeva. Enne 28.05 väljuvate reiside osas tuleb otsus vastu võtta vastavalt lõppmakse tähtaja päevale, kuna neil jääb 20% makse vahele).

- kõik reisijad, kellel on broneering aprill-mail Türgi väljumisele, saavad teha sama hinnaga muudatuse 01.10-14.10.2020 väljuvatele oktoobri Türgi reisidele - tingimusel, et broneeringu ükski detail ei muutu st. broneeringus peab olema sama reisijate hulk, samad nimed, sama ööde arv, sama toatüüp. Hetkel süsteemis enam kohti pole aga planeerime lisalendude kuupäevi. Täpsem info lisalendude kohta kohe kui lennukuupäevad kokkulepitud lennufirmadega.

- kõik reisijad, kellel oli broneeritud reis Türki kevadvaheajaks - väljumistele 16.04, 18.04, 19.04, 20.04 saavad teha muudatuse sama hinnaga sügisvaheajaks - väljumistele 15.10, 16.10, 17.10, 19.10) - tingimusel, et broneeringu ükski detail ei muutu st. broneeringus peab olema sama reisijate hulk, samad nimed, sama ööde arv, sama toatüüp. Aprilli-mai oktoobrisse lükkamise soovi korral kirjutage oma agendihaldurile, muudatus on vaja teha algses broneeringus.

Rahulikku meelt ja jõudu meile kõigile.
Reisikorraldaja TEZ Tour

20.03.2020


Anname teada, et tänaseks on kõik lennud kuni 01.05 k.a. tühistatud. Seega kõik reisijad, kellel on broneeringud antud reisidele saavad teha uue valiku nii Suvi 2020 reiside (muuta võib ka sihtkohta) kui Talv 2020/21 reiside seast. Suvi 2020 reisi valikut ootame kuni 01.05.2020, Talv 2020/21 valik tuleks teha kuni 31.08.2020

Samuti juhime teie tähelepanu alljärgnevatele headele pakkumistele:

- kõik reisijad, kellel on broneering aprill-mail Türgi väljumisele, saavad teha sama hinnaga muudatuse 01.10-14.10.2020 väljuvatele oktoobri Türgi reisidele - tingimusel, et broneeringu ükski detail ei muutu st. broneeringus peab olema sama reisijate hulk, samad nimed, sama ööde arv, sama toatüüp.
- kõik reisijad, kellel oli broneeritud reis Türki kevadvaheajaks - väljumistele 16.04, 18.04, 19.04, 20.04 saavad teha muudatuse sama hinnaga sügisvaheajaks - väljumistele 15.10, 16.10, 17.10, 19.10) - tingimusel, et broneeringu ükski detail ei muutu st. broneeringus peab olema sama reisijate hulk, samad nimed, sama ööde arv, sama toatüüp.

NB! Arvestades hetke suurt huvi september - oktoober reiside osas, planeerime lisada Türgi suunal lisalende. Anname lähipäevadel lisalendudest teada.
Muudatuste tegemiseks kirjutage oma agendihaldurile.

Tühistatud reiside klientide uute broneeringute müügitingimused:
14.03-01.05.2020 tühistatud lendude klientidele hakkavad uue broneeringu tegemisel kehtima standardlepingu tingimused.


14.03.2020

Kõik reisijad, kellel on broneeritud reis ajavahemikuks 14.03-30.04.2020, saavad võimaluse valida uue reisi süsteemis olevate hindadega 2020 reisidele või jääda ootele 2020/21 talvehooaja avamiseni.

Juhul kui on soov muuta SUVI 2020 reisiks siis hiljemalt 30.04. peaks olema valik tehtud. TALV 2020/21 reisi valik peaks olema tehtud hiljemalt 31.08.2020.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 
 
© 2024 Ljuna Tours OÜ
All rights reserved
 
Telefon:(+372) 6 217 027, 6 217 123, 6 217 124, 6 212 433, 6 217 125
E-mail:info@ljunatours.ee
Estonia pst 5 - 202, Tallinn
10143, ESTONIA
Reg nr 10780849
KMKR EE100729524
Back to Top